Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes

NVA EURES konsultanti piedalās Eiropas dienas pasākumos

 
9.maijā Latvija notika vairāki Eiropas dienai veltītie pasākumi, lai popularizētu Eiropas Savienību (ES), tās idejas un mērķus. Rīgā, skvērā pie Latvijas Nacionālās operas, darbojās stilizēta Eiropas Māja, kurā apmeklētāji varēja uzzināt par iespējām ceļot, mācīties un strādāt ES dalībvalstīs. Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) konsultantes Sannija Ancāne un Līga Baufale, kā arī projekta vadītāja Antra Ruiķe Eiropas mājā informēja interesentus par Eiropas nodarbinātības dienestu tīklu un iespējām, ko tas paver Latvijas iedzīvotājiem. Zīmīgi, ka tieši 9. maijā apritēja četri gadi, kopš Latvija pievienojās EURES tīklam.

Atgādināsim, ka 1950. gada 9. maijā Parīzē Francijas ārlietu ministrs Robērs Šūmans, apzinoties trešā pasaules kara draudus, kas varētu aptvert visu Eiropu, starptautiskajai presei nolasīja deklarāciju, kurā Francija, Vācija un citas Eiropas valstis tika aicinātas apvienot savu ogļu un tērauda ražošanu, tādējādi ieliekot "pirmo pamatakmeni Eiropas Savienības izveidē". Tiek uzskatīts, ka tieši šajā dienā aizsākās Eiropas Savienības projekts, tāpēc 1985.gadā ES valstu vadītāji Milānā arī nolēma svinēt 9. maiju kā Eiropas dienu.


< Atpakaļ

28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

atkrapies.lv

www.knab.gov.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv