Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Privātuma atruna
Sīkdatnes

Izveidota Brīvprātīgā darba veicēju informācijas sistēma www.brivpratigie.lv

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) ir izstrādājusi Brīvprātīgā darba veicēju informācijas sistēmu, kas visiem interesentiem ir pieejama jaunajā NVA tīmekļa vietnē www.brivpratigie.lv. Ar izveidotās informatīvās platformas starpniecību tiks nodrošināta un koordinēta informācijas apmaiņa starp cilvēkiem, kas vēlas būt brīvprātīgā darba veicēji, un brīvprātīgā darba organizētājiem – nevalstiskajām organizācijām un pašvaldībām.

Jaunajā NVA informācijas sistēmā brīvprātīgā darba organizatori visā Latvijā var piedāvāt savas darba vietas, savukārt visi pretendenti var pieteikties brīvprātīgajam darbam. Tīmekļa vietnē www.brivpratigie.lv tiks publicēti ne tikai brīvprātīgā darba piedāvājumi, bet arī aktualitātes, statistika, labās prakses piemēri un citi ar brīvprātīgo darbu saistītie materiāli. Jaunās platformas mērķis – popularizēt un attīstīt brīvprātīgā darba kustību visos Latvijas reģionos.

Informācijas sistēmu un jauno brīvprātīgā darba vietni NVA administrē un tās saturu veido kopā ar sadarbības partneriem reģionos – administratoriem, kas pārstāv nevalstiskās organizācijas un pašvaldības. Cilvēks, kas vēlas brīvprātīgi strādāt sabiedrības labā, jaunajā informācijas sistēmā var sameklēt interesējošo nozari un pieteikties brīvprātīgajam darbam kādā konkrētā NVO, pašvaldībā, projektā vai pasākumā . Jau tagad tīmekļa vietnē www.brivpratigie.lv tiek piedāvātas brīvprātīgā darba iespējas veselības un sociālās aprūpes, izglītības un zinātnes, valsts pārvaldes, dabas un vides, kultūras, sporta un citās jomās.
Lai brīvprātīgā darba veicējs varētu pieteikties kādai no portālā www.brivpratigie.lv publicētajām brīvprātīgā darba misijām, viņam ir jāaizpilda reģistrācijas forma, proti - jāizveido savs profils, tas ir nepieciešams, lai vietnes administratori varētu sazināties ar viņu, pielāgot atbilstošus misiju piedāvājumus tieši viņa prasmēm, interesēm, izglītībai u.c. Tiklīdz būs aizpildīta reģistrācijas forma, cilvēks, kas vēlas veikt brīvprātīgo darbu, varēs izvēlēties viņam piemērotu misiju un pieteikties brīvprātīgajam darbam. Pēcāk ar viņu sazināsies par brīvprātīgā darba iespējām atbildīgais vietnes administrators attiecīgajā reģionā un vienosies par tālāko rīcību. Ar platformas www.brivpratigie.lv starpniecību kādas konkrētas pilsētas vai novada iedzīvotājs varēs pieteikties dalībai arī citas pilsētas vai novada piedāvātajā brīvprātīgā darba aktivitātē. Tīmekļa vietnē www.brivpratigie.lv ir pieejami arī bezalgas darba līguma paraugi.

NVA direktora pienākumu izpildītāja Evita Simsone: „Brīvprātīgo kustība nevalstiskajām organizācijām un pašvaldībām paver plašas iespējas darbam sabiedrības labā piesaistīt enerģiskus, talantīgus, strādāt gribošus cilvēkus, savukārt visu vecumu brīvprātīgā darba veicējiem tā ir iespēja darīt ko nozīmīgu, būt sociāli aktīviem, palīdzēt citiem, satikties ar interesantiem cilvēkiem, līdzdarboties, jo brīvprātīgie ir vajadzīgi gan ikdienas darbos sabiedrības labā, gan dažādu valstiski nozīmīgu sarīkojumu laikā, gan festivālu un sporta sacensību norises vietās. Jauniešiem brīvprātīgais darbs ir arī iespēja iegūt vērtīgu darba pieredzi un turpmākajā profesionālajā dzīvē noderīgas zināšanas un prasmes. Aicinu uz sadarbību brīvprātīgā darba organizētājus visā Latvijā - biedrības, nodibinājums, pašvaldības un to iestādes. Kļūstiet par mūsu sadarbības partneriem un līdzautoriem jaunās informācijas sistēmas satura izveidē un administrēšanā savā reģionā, piedāvājiet brīvprātīgā darba vietas, stāstiet par labās prakses piemēriem, dalieties pieredzē, godiniet labākos brīvprātīgā darba veicējus, popularizējiet brīvprātīgā darba kustību visā Latvijā!

Brīvprātīgā darba veicēju informācijas sistēmas izveidi paredz Brīvprātīgā darba likums, kas stājies spēkā šī gada sākumā.

Šī gada 7.oktobrī notika preses konference, kuras gaitā mediju pārstāvji tika informēti par Brīvprātīgā darba veicēju informācijas sistēmu.

< Atpakaļ

28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

SKOLĒNU VASARAS DARBS

Reģistrēto skolēnu skaits
pa reģioniem

KOPĀ:
 
8872
Rīgas reģ.:
 
3540
Vidzeme:
 
775
Kurzeme:
 
1777
Zemgale:
 
1213
Latgale:
 
1567

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

atkrapies.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv