Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Privātuma atruna
Sīkdatnes

LM vadības pārstāvji un NVA direktore apmeklēja patvēruma meklētāju izmitināšanas centru “Mucenieki”

 
15.februārī Labklājības ministrijas (LM) valsts sekretāra vietniece Jana Muižniece, LM Darba tirgus politikas departamenta direktors Imants Lipskis, Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Evita Simsone un NVA projekta “Bēgļu un alternatīvo statusu ieguvušo personu integrācija Latvijas darba tirgū” vadītāja Antra Jansone apmeklēja patvēruma meklētāju izmitināšanas centru “Mucenieki”, kur ar Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) priekšnieka vietnieci Mairu Rozi, izmitināšanas centra “Mucenieki” vadītāju Pēteri Grūbi un vadītāja vietnieci Gunitu Ģēģeri apsprieda patvēruma meklētāju uzņemšanas un personu ar bēgļa vai alternatīvo statusu integrācijas jautājumus. LM un NVA vadības pārstāvji centrā “Mucenieki” tikās arī ar biedrības “Patvērums “Droša māja”” vadītāju Sandru Zalcmani un mentoriem, kā arī iepazinās ar patvēruma meklētāju sadzīves apstākļiem un iespējām pavadīt brīvo laiku, aplūkoja bibliotēku, datora klasi, trenažieru telpu un bērnu rotaļu istabu.

 

Ja līdz šim patvēruma meklētāju izmitināšanas centra “Mucenieki” iemītniekiem NVA organizēja seminārus par nodarbinātības jautājumiem, tad no šī gada 15.februāra tiek rīkotas arī individuālas konsultācijas. Šāds agrīns individuāls darbs ar patvēruma meklētājiem ļaus savlaicīgi izzināt viņu darba prasmes, zināšanas un vēlmes, noteikt jomas, kurās zināšanas ir jāpilnveido, kā arī informēt par Latvijas darba tirgus iespējām un prasībām. Konsultāciju mērķis ir panākt, lai tad, kad patvēruma meklētājs būs saņēmis bēgļa vai alternatīvo statusu un ieguvis tiesības strādāt Latvijā, viņš varētu pēc iespējas ātrāk iekļauties mūsu valsts darba tirgū.

 

 

f64.lv 

< Atpakaļ

28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

atkrapies.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv