Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes

”Ligija ir profesionālis!”

 

Tā uzskata biedrības „Astes un Ūsas” valdes priekšsēdētāja Elīna Dambe, kurā Nodarbinātības valsts aģentūras īstenotā pasākuma noteiktām personu grupām (PNPG) ietvaros par lietvedības sekretāri strādā Ligija Priede.

 

Ligijai ir funkcionālie (kustību) traucējumi, bet ar atbildību un iniciatīvu darbā Ligija iemantojusi darba devēju cieņu un uzticību.
Biedrība, kurā strādā Ligija, ir dzīvnieku patversme, kuras mērķis ir bezpalīdzīgā situācijā nonākušo dzīvnieku aprūpe, esošo un jauno saimnieku meklēšana, izmantojot dažādus resursus (sociālos tīklus, medijus u.c.).


Biedrība aktīvi iesaistās dažādos projektos, 2015. gadā uzsākta dalība NVA PNPG pasākumā, pieņemot darbā cilvēkus ar īpašām vajadzībām. Pašlaik pasākuma ietvaros biedrībā strādā divi bezdarbnieki ar invaliditāti – lietvedības sekretāre un suņu un kaķu kopējs.


Kā pastāstīja Elīna, patversmē strādā pārsvarā brīvprātīgie darbinieki. Lai sakārtotu biedrības lietvedību, bija nepieciešams pieņemt darbā profesionāli. Ligija tajā laikā bija NVA Alūksnes filiāles uzskaitē kā bezdarbniece un meklēja darbu atbilstoši iegūtajai izglītībai – biroja administrators (1. līmeņa austāka profesionālā izglītība) un iepriekšējai darba pieredzei lietvedībā. Kad filiāles darbinieks piedāvāja iespēju iesaistīties pasākumā, viņa ar prieku piekrita. Pēc veiksmīgas darba intervijas Ligija tika pieņemta darbā.

 

- Darbs patīk ļoti, - saka Ligija, - kaut sākumā bija grūti iekļauties jaunajā vidē. Palīdzēja zinošs, saprotošs vadītājs, kolēģu atbalsts. Tagad labprāt piedalos biedrības pasākumos arī ārpus darba laika, jo kurš gan vēl, ja ne mēs palīdzēsim četrkājainiem draugiem atrast jaunās mājas?


Pašlaik Ligija pati palīdz jaunajiem kolēģiem iejusties darbā, daloties ar savu iegūto pieredzi. Savu ikdienas darbu viņa uzskata par hobiju. Ar biedrības adoptēto suni Ligija piedalās suņu sacensībās, aizraujoši popularizē biedrības labos darbus. Pēc E.Dambes vārdiem, nepieciešamības gadījumā Ligija prot arī koordinēt citu darbinieku darbu, droši izsaka savu viedokli biedrības darbības uzlabošanai.

 

- Prognozējam, ka Ligija turpinās darbu biedrībā. Vēlamies arī turpināt sadarbību ar NVA un pieņemt darbā cilvēkus ar īpašām vajadzībām, jo šī pieredze biedrībai ir ļoti veiksmīga, - uzskata E.Dambe.

< Atpakaļ

26 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

atkrapies.lv

www.knab.gov.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv